вторник, 4 апреля 2017 г.

Скорее гипотеза, но...

Любить мы не способны, странно? - Да.
Но ощущать любовь мы можем точно.
Ведь слово каждое и даже эта строчка,
Дверь к ней открыть способна навсегда.

6 комментариев:

Анонимный комментирует...

Душевно... І я знову не втрималась :)
P.S. І ми здатні любити, чому ж ні?

almast комментирует...

Відчуття любові, перебування в стані любові не означає любити когось. Скоріше, це означає бажання використовувати когось для досягнення потрібного стану. Інакше не було б стільки розлучень :)

Анонимный комментирует...

Абсолютно не йдеться лише про цю односторонню любов!

almast комментирует...

Однобічна любов можлива лише з боку Творця до своїх творіннь. Людина або сприймає Творця і відчуває Любов (а це можливо лише вдвох, або трьох), або має невдоволенне бажання чимось, або кимось володіти. Бажання володіти тоб-то використовувати - не породжує стан любові, так само не дає змогу відчувати цей стан. Це скоріше однобічне страждання :) Любов якщо сприймається то тільки двома. Все інще - витівки Его.

PS
Варіант сприйняття любові втрьох - припускаю лише виходячи зі слів НЗ.

Людмила Гоменко комментирует...

Погоджуся, що перебування в станi любовi не завжди означае кохати когось..Стiльки прикладiв перед очима- художники, поети, скульптори..стiльки шедеврiв створено завдяки цьому " перебуванню у станi...".. Але ж, безумовно, я вважаю, що майже у кожного з них iснувала реальна людина, яку вони дiйсно кохали..Бо це не е щось таке, що може бути недосяжним людинi..Все залежить тiльки вiд ii бажання вiдкрити серце та душу, звiльнивши iх вiд грузу багатьох непотрiбних речей, о яких багато говорилося Автором блогу..

almast комментирует...

Кохати людина не спроможна ))) Тільки перебувати у коханні.